Loading

NAŠI ZÁKAZNÍCI ČO HOVORIA

Pochvaly

Čo hovoria naši klienti

Tu je to, čo naši zákazníci hovoria o našom servise automobilov

Vzal som tam svoje auto, aby som si dal opraviť motor po mojej havárii ked motor už bol vadný. Dali mi najlepší odhad za prácu a urobili to super rýchlo! Zákaznícky servis bol úžasný a boli ku mne veľmi zdvorilí s profesionálnym prístupom

Autoservis odporúčam každému bez pochýb! Veľmi profesionálny a spoľahlivý. Najlepší zákaznícky servis a rozumné ceny. Odteraz idem len do ich autoservisu!!!

Autoservis sa stal naším obľúbeným servisným strediskom. Takmer vždy komunikujeme s majiteľom a je veľmi schopný a láskavý. Vždy nám dajú vedieť kvalifikovanú odpoved aj keď servis nie je potrebný. Vrelo odporúčame..!

My car was not idling correctly and stalled at a red light. I took it here and the next day he called me with the problem and walked me through the engine to explain exactly what was happening, no anything like that. I really appreciated that.

I love being able to stop by and have Dave listen/drive my car when I think I hear a new noise. He always treats me with respect. I never feel like a „women who doesn’t know anything“. That’s nice!

Car Repair Service has become our service center of choice. We almost always interact with the owner or his son. They are capable and kind. They always let us know when service is not needed. Highly recommended

img